---NewLand---
[ En son gönderilenler · Üyeler · Forum kuralları · Ara · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Komik » Komik fıkra » Turk polisi
Turk polisi
embo-918Tarih: Sunday, 2007-10-28, 6:52 AM | Mesaj # 1
Colonel general
Vazifesi: Administrator
Karizma: 0
Status: Çevrim dışı
dünya polis teskilatlanmasi örgütü bir gün alman, fransiz ve türk polislerin katildigi bir yarisma düzenler. buna göre ormana bir yaban tavsani birakilacak ve en organize, en çabuk sekilde tavsani bulup görevlilere teslim edecek teskilat büyük ödülün sahibi olacaktir. bütün hazirliklar tamamlandiginda yarisma baslar. fizik gücü yüksek disiplinli polizeiler ormana girerler, sagli sollu kosusturmacalar, degisik tuzaklarla birlikte yakalanmasi hayli zor olan yaban tavsanini 5 dakikaya yakin bir sürede görevlilere teslim ederler. sira gelir fransizlara. kartezyen fransizlar, "ulan ben bir yaban tavsani olsam nereye saklanirdim acaba?" diye düsünerek, arayarak yaban tavsanini bulurlar, böylece 3 dakikalik bir zaman dilimi içerisinde tavsani görevlilere teslim ederler. türkler son yarismaci olarak ormana dalarlar, bir curcuna olur ve ortaliktan kaybolurlar. yarim saat olur, bir saat olur, iki saat olur hiçbir haber alinamaz. yetkililer tam dagilmaya hazirlaniyorken, türk polisler çikagelir, yanlarinda kelepçelenmis, agzi burnu kan içinde bir boz ayi da onlara eslik etmektedir. yetkililer sorar:
- hani kardesim yaban tavsani? onca saattir nerdeydiniz?
- (polis boz ayiya dönerek) konus ulan!
- (boz ayi aglayarak) ben bir küçük yaban tavsaniyim, ben bir küçük yaban tavsaniyim...

Forum » Komik » Komik fıkra » Turk polisi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright Newland © 2024 Free web hostinguCoz