---NewLand---
[ En son gönderilenler · Üyeler · Forum kuralları · Ara · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Komik » Komik fıkra » Fil fikrasi
Fil fikrasi
embo-918Tarih: Sunday, 2007-10-28, 6:45 AM | Mesaj # 1
Colonel general
Vazifesi: Administrator
Karizma: 0
Status: Çevrim dışı
Bir gün ingiliz fransız bide türklerden temel en büyük gergedanı kim vuracak adlı yarışmaya katılmışlar en büyük gergedanı vurana çok büyük bir ödül verecekler. aynı gün üçü birlikte ayrı yerlere gergedan vurmaya gitmişler. ingiliz 250 kg gergedan fransız 500 kg gergedan temelde yavru gergedan vurmus 50 kg bile gelmiyomuş temelde akıl çok tam o sırada temelin yanından fil geçiyomuş temel eline aldığı sopayla fil%i bir güzel dövmüş burnunu ve kuyrugunu keserek gergedana benzetmeye çalışmış.sonra bunlar almışlar avlarını jurinin önüne gelmişler juri ingilizinkine bakmış tmm demişler fransızınkine bakmıs tmm demişler ama temele sıra geldıgınde biraz sasrmıslar bu ne demiş juri üyeleri temel gergedan demiş juriden hiç kimse inanmamış temel en sonunda kızmış ulan bana inanmazzsanız fil%e sorun demiş : filin cvbıda aynen şöle olmuş:anam avradım olsunki gergedanım demiş (o kadar dayagı bnde ysem bende aynı şeyi söylerdim:D)

--------------------------------------------------------------------------------

Forum » Komik » Komik fıkra » Fil fikrasi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright Newland © 2024 Free web hostinguCoz