---NewLand---
[ En son gönderilenler · Üyeler · Forum kuralları · Ara · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: robot-uye  
Forum » Guvenlik & Guvenlik aciklari » Computer hack » %100 Pc Ye SIzMa ArkAdasLAr (VideOLu AnLAtIm)PRoGRaMsIZ
%100 Pc Ye SIzMa ArkAdasLAr (VideOLu AnLAtIm)PRoGRaMsIZ
zzzlllTarih: Friday, 2007-10-26, 8:57 AM | Mesaj # 1
ZzZLll
Vazifesi: Administrator
Karizma: 1
Status: Çevrim dışı
arkadaşlar elimizde sadece ip adresi var hiç bir program ya da trojan kullanmadan xp makinaya nasıl girilir

bu yöntem eskidir sağda solda dökümanları hep dolaşır ama daha önce kimse videosunu çekmediği için işe yaramaz bir yöntem olarak bilinir genelde,başkasının yapıp yapamadığı bizi ilgilendirmez biz yapıyorsak işe yarardır ve herhangi bir program kullanmadığımız için bilgisayarımızda zararlı kodların çalışma tehlikeside yok

uzaktaki pc'ye ms-dostan bağlanıcaz bunun için 139 ve 445'inci portları açık olması gerekir.

ÖNEMLİ NOT:Bunu güvenlik önlemlerinizi artırmanız ve gelecek tehlikelere karşı kendinizi korumanız için anlattım.Saldırı yöntemlerini bilmezseniz korunma yöntemleri geliştiremezsiniz, bunu sakın başkalarına zarar vermek için kullanmayın.

videoda anlattıklarım
1_Uzak bilgisayara bağlanma
2_Uzak bilgisayarda dizin ve dosyaları görme
3_Uzak bilgisayarda dizinler arasında dolaşma
4_Uzak bilgisayardan kendi sistemimize dosya kopyalama
5_Kendi sistemimizden uzak bilgisayara dosya kopyalama
6_Uzak bilgisayarla bağlantıyı kesme

video izle

KORUNMA YÖNTEMLERİ

-------------
@@@@@---
---@--------
--@---------
-@----------
@@@@@---
------------

Forum » Guvenlik & Guvenlik aciklari » Computer hack » %100 Pc Ye SIzMa ArkAdasLAr (VideOLu AnLAtIm)PRoGRaMsIZ
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright Newland © 2024 Free web hostinguCoz